provoz školy je v těchto dnech od 8 do 15 hodin
výsledky přijímacího řízení do uměleckých oborů střední školy budou 5. 2. 2021

republikové finále ve stolním tenise Jaroměř

 

Ve dnech 9.–10. 12. 2019 jsme se zúčastnily Republikového finále ve stolním tenise v Jaroměři. Naše družstvo ve složení Emma Sirotková a Liliana Plachá si vedlo výborně. Po smolné prohře 2:3 s vítězným týmem jsme obsadily 3. místo. Děvčata odehrála všechna utkání velmi vyrovnaně. Druhý den děvčata odehrála soutěž jednotlivců, kdy Emma Sirotková skončila na krásném 3. místě v B turnaji, a bezchybně a soustředěně hrající Liliana Plachá skončila na 1. místě a stala se tak Mistryní republiky škol.  Pro naší školu je to obrovský úspěch a proto děvčata zaslouží velké poděkování za předvedené výkony a vynikající reprezentaci naší školy.

Mgr. Olga Kaucká

 

provoz školy je v těchto dnech od 8 do 15 hodin
výsledky přijímacího řízení do uměleckých oborů střední školy budou 5. 2. 2021