přihlášky na vyšší odbornou školu přijímáme do 31. 5. 2024

republikové finále ve stolním tenise Jaroměř

 

Ve dnech 9.–10. 12. 2019 jsme se zúčastnily Republikového finále ve stolním tenise v Jaroměři. Naše družstvo ve složení Emma Sirotková a Liliana Plachá si vedlo výborně. Po smolné prohře 2:3 s vítězným týmem jsme obsadily 3. místo. Děvčata odehrála všechna utkání velmi vyrovnaně. Druhý den děvčata odehrála soutěž jednotlivců, kdy Emma Sirotková skončila na krásném 3. místě v B turnaji, a bezchybně a soustředěně hrající Liliana Plachá skončila na 1. místě a stala se tak Mistryní republiky škol.  Pro naší školu je to obrovský úspěch a proto děvčata zaslouží velké poděkování za předvedené výkony a vynikající reprezentaci naší školy.

Mgr. Olga Kaucká

 

přihlášky na vyšší odbornou školu přijímáme do 31. 5. 2024