Ve dnech 14.—15. 5. 2026 jsme se zúčastnili mezinárodního futsalového turnaje polygrafických škol v Bratislavě. Naše škola se umístila na hezkém 8. místě.
Děkujeme za reprezentaci!
Mgr. Olga Kaucká, vyučující TV




Ve dnech 14.—15. 5. 2026 jsme se zúčastnili mezinárodního futsalového turnaje polygrafických škol v Bratislavě. Naše škola se umístila na hezkém 8. místě.
Děkujeme za reprezentaci!
Mgr. Olga Kaucká, vyučující TV



